FLUFFY ™

Зв'яжіться з FLUFFY

Електронна адреса: info@fluffy.com.ua 

ГОДИНИ РОБОТИ

Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 20:00

Субота - неділя:  11:00 - 18:00

Питання що часто задаються

У вас є питання?

Ви можете знайти швидкі відповіді на нашій сторінці поширених запитань.

Наша політика конфіденційності

Ваша конфіденційність важлива для нас. Дізнайтеся, як ми захищаємо ваші дані, у нашій політиці конфіденційності .

Надішліть нам повідомлення

Будь ласка, заповніть усі поля, щоб ми могли допомогти вам якнайкраще. Ми прагнемо відповісти протягом одного робочого дня.

Форма зворотнього зв'язку

Поширені запитання

Ви доставляете замовлення по всій Україні?

Так, ми доставляємо замовлення по всій території України за виключенням тимчасово анексованих територій.

Які служби доставки ви пропонуєте та яка вартість доставки?

Ми використовуємо Нову Пошту, вартість доставки перераховується автоматично відповідно до вказаної вами адреси доставки, та відображається на сайті під час замовлення.

Як швидко буде доставлено моє замовлення?

Зазвичай ми доставляємо посилки протягом двох-трьох робочих днів від дати замовлення, але щоб краще зрозуміти терміни доставки у вашому конкретному випадку, ви можете скористатись сервісом Нової Пошти “терміни доставки” що дозволяє відстежити доставку безпосередньо до вашого міста та відділення.

Також хочемо зазначити що під час обробки вашого замовлення ми автоматично розраховуємо терміни доставки через сервіс Нової Пошти за допомогою прямої інтеграції до їх поштової служби, тому ви завжди можете розраховувати на ті терміни що були вам надані під час оформлення замовлення.

Як я можу відстежити моє замовлення?

Для відстеження вашого замовлення ви можете перейти на сторінку Умови доставки та відстеження, або ви можете перейти на офіційний сайт Нової Пошти та скористатись їхньою формою відстеження замовлення вказавши номер ТТН що був надісланий на вашу електронну адресу після оформлення замовлення.

Моє замовлення було пошкоджено, що я маю зробити?

У разі якщо під час отримання вашого товару він був пошкоджений ви маєте відправити товар назад на нашу адресу, безпосередньо у відділенні Нової Пошти, зазначивши що товар було пошкоджено. Зверніть увагу що весь товар що ми відправляємо через відділення нової пошти позначено маркуванням “оглянуто” – це означає що безпосередньо перед відправкою товара по вашему адресу був оглянутий працівником Нової Пошти, та було засвідчено його цілісність та відсутність ушкоджень.

У разі якщо під час отримання товару ви прийняли товар та не оглянули посилку, товар вважається таким що був прийнятий та не мав жодних ушкоджень.

Звертаємо вашу увагу що товар весь товар що ви повертаєте або мінєте має містити оригінальне пакування та не мати ознак використання, пряння тощо.

З будь яких питань щодо повернення товару, ви можете звернутись до нашої служби підтримки support@fluffy.com.ua.

Більше детальна інформація щодо повернення товару та відшкодування коштів доступна у розділі Політика повернення.

Як я можу обміняти придбаний продукт на інший?

Ми надаєʼмо стандартний термін повернення товару відповідно до законодавства України, а саме 14 календарних днів від дати отримання. Якщо товар який ви придбали у не підпадає під категорію товарів які відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», були затверджені Кабінетом Міністрів України як перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню, детальніше з переліком таких товарів ви можете ознайомитись на сайті Верховної Ради України. Ви можете надіслати нам товар для повернення протягом 14 календарних днів від дати отримання.

Хто оплачує послуги доставки у разі повернення або обміну товару?

Усі повернення придбаного у нас товару через поштове відділення Нової Пошти виконуються безкоштовно, за умови що ви надіслали повернення за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 43, відділення Нової Пошти №150, отримувач Глухота Володимир Іванович.

Зверніть увагу що ми не компенсуємо витрати будь якої іншої поштової служби.

Телефон +380 (44) 300-12-12

support@fluffy.com.ua

Години роботи

Понеділок - П'ятниця з 9:00 до 18:00

Субота - Неділя з 10:00 до 16:00

Банківські реквізити

Назва підприємства

Фізична особа підприємець Глухота Володимир Іванович

Адреса для листування

Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 7В

IBAN

UA163253650000000260050041784

JSC Kredobank

SWIFT

WUCBUA2X

ІНН

2042411590

Платник єдиного податку 3 група, 5%

Відділення Нової Пошти для листування та повернення: Україна, 03680, м. Київ, Нова Пошта №150 (вул. Антоновича, 43)